Projekty a reference

Přístup k počítačům jsem měl už v dětském věku a díky tomu jsem dostal možnost si vyzkoušet všechno možné a hodně jsem se naučil. Programoval jsem webové stránky a aplikace, stavěl počítače z komponent, pracoval jsem jako správce sítě, instaloval bezdrátové spoje a konfiguroval servery. Každá zkušenost mi rozšířila obzory a umožnila mi se zdokonalovat.

Dnes se nejraději věnuji návrhu a vývoji aplikací, programuji v PHP a Javě.

Moje projekty

Jsem spoluzakladatelem těchto dvou startupů:

PayFest

Řešení pro bezkontaktní placení na akcích

Můj nejnovější projekt, kde mám na starost kompletní technologické řešení. Účastníci akce dostanou NFC náramky, do kterých si dobijí peníze, což mohou udělat i online. Pak už jen přikládají náramek k prodejním telefonům a platí tak za jakékoli produkty nebo služby na dané akci. Všechno funguje i při výpadku internetu. Klient také může sledovat veškeré statistiky ve webové administraci. Významnou součástí je skladové hospodářství, díky kterému lze optimalizovat přesuny zboží na potřebná prodejní místa.

https://payfest.cz/

Android Flutter Java PHP 8 RabbitMQ
PayFest

Click and Smile

Fotokoutek

Click and Smile jsme s kamarádem Vojtou založili v roce 2013. Od té doby jsme navštívili nespočet akcí, fotíme zejména maturitní a jiné plesy, svatby, firemní večírky. Naší konkurenční výhodou je oddělený tiskový terminál od samotného fotoboxu, umíme se tak přizpůsobit i menšímu prostoru. Sami si navrhujeme pozadí fotek, k dispozici máme velké množství nejrůznějších rekvizit.

https://clickandsmile.cz/

Java Canon integrace
Click and Smile

Další pracovní zkušenosti

Návrh a vývoj aplikací
Návrh a vývoj aplikací

Vývoj softwaru je mojí vášní a hlavní náplní práce. Jsem moc rád, když mohu pomoci uživatelům naplňovat jejich potřeby. Umím navrhovat složitější systémy a integrovat je mezi sebou.

Java PHP 8 Android, Flutter
Integrace, migrace dat
Integrace, migrace dat

Data jsou všude a systémy je třeba propojovat. Mám zkušenosti s použitím Microsoft Azure Logic Apps jako integrační platformy. Zabýval jsem se také migracemi dat.

Zpracování dat SQL MS Azure
Servery, sítě a virtualizace
Servery, sítě a virtualizace

Spravuji několik sítí a linuxových serverů, včetně fyzických. Můžete se na mě s důvěrou obrátit, pokud potřebujete konzultace i v této oblasti. Jako router využívám nejčastěji Mikrotik.

Linux Proxmox Sítě Mikrotik
Internet of Things
Internet věcí

Chytrá domácnost nemusí znamenat jen drahé komplexní řešení. Pokud máte dostatek času se tomu věnovat, můžete použít Home Assistant a integrovat široké spektrum zařízení, včetně svých vlastních.

Home Assistant Node-RED ESPHome
Absolventský portál VŠE
Absolventský a Kariérní portál pro VŠE

S mojí Alma mater spolupracuji dlouhou dobu, během které vzniklo několik dosud používaných projektů. Mezi ně patří hlavní Absolventský portál a také Kariérní portál.

Vysoká škola ekonomická PHP
Aplikace pro inventury
Aplikace pro inventury

Hledali jsme způsob, jak zvládnout každoroční inventury. Řešením bylo vytvořit Android aplikaci pro čtečky čárových kódů a webovou část, kde se načtené produkty potvrzují.

ComAp Android
Pokladna a skladový software
Pokladna a skladový software

Pro rodinnou drogerii jsem vyvinul webové řešení pro řízení oběhu zboží, včetně automatického přejímání faktur z e-mailu. Součástí je také pokladní aplikace v JavaFX.

Drogerie Česal PayFest Java
Rezervační systém
Rezervační systém

Pro katedru multimédií VŠE jsem naprogramoval rezervační systém konzultačních hodin a techniky, kterou si studenti půjčují během semestru.

KME VŠE PHP

Více informací

Podívejte se také na můj LinkedIn profil. Na této stránce najdete kontakty.